Tel. 77 417 05 06

Szybkie menu:
1. Wciągniki ręczne dźwigowo-zapadkowe
2. Wciągniki ręczne łańcuchowe
3. Przeciągarki ręczne linowe, Linociąg
4. Wciągarki ręczne linowe
5. Wciągniki linowe elektryczne budowlane
6. Wciągniki elektryczne łańcuchowe
7. Wciągarki elektryczne linowe
8. Wciągniki elektryczne linowe
9. Wciągniki elektryczne linowe do transportu ludzi
10. Wózki i uchwyty jezdne
11. Dźwigi mechaniczne

 >>> Znajdują się Państwo tutaj: Wciągniki ręczne

Wciągniki ręczne


Marki dystrybuowane przez firmę Orome, swoją jakość udowadniają niezmiennie od wielu lat. Doświadczenie oraz specjalistyczna wiedza przekładają się na najwyższy poziom prezentowanych produktów, a wszystkie proponowane urządzenia, w tym wciągniki ręczne są stale udoskonalane i unowocześniane.

Na propozycję Orome, która obejmuje wciągniki ręczne składają się:

  • linowe wciągniki ręczne - o nośności od 150 do 5000 kg w różnorodnych wariantach: wykonane ze stali ocynkowanej, ze stali kwasoodpornej, czy też z aluminium;
  • wciągniki ręczne linowe, niezawodne i niezwykle solidnie wykonane. System szczękowo - hamulcowy oraz zabezpieczenie przed przeciążeniem zapewniają bezpieczeństwo pracy. Wciągniki ręczne tego typu charakteryzują się siłą uciągu i udźwigu w wartościach pomiędzy 300 a 3200 kg w różnych zestawieniach narzędziowych (różne długości liny, pętle, nawijaki i zblocza linowe dla podwojenia siły uciągu).
Nasza firma jest gwarantem najwyższej jakości produktów i usług. Oddajemy w Państwa ręce sprzęt nowoczesny i zaawansowany technologicznie oferując przy tym korzystne ceny. Zapraszamy!

Tel. +48 77 417 05 06   ::   Fax +48 77 544 93 23   ::   E-mail biuro@wciagniki.info.pl