Tel. 77 417 05 06

Szybkie menu:
1. Wciągniki ręczne dźwigowo-zapadkowe
2. Wciągniki ręczne łańcuchowe
3. Przeciągarki ręczne linowe, Linociąg
4. Wciągarki ręczne linowe
5. Wciągniki linowe elektryczne budowlane
6. Wciągniki elektryczne łańcuchowe
7. Wciągarki elektryczne linowe
8. Wciągniki elektryczne linowe
9. Wciągniki elektryczne linowe do transportu ludzi
10. Wózki i uchwyty jezdne
11. Dźwigi mechaniczne

 >>> Znajdują się Państwo tutaj: Wciągniki elektryczne

Wciągniki elektryczne


Przedsiębiorstwo Orome w swojej bogatej ofercie sprzętu podnoszącego, ciągnącego i naciągającego posiada między innymi wysokiej klasy wciągniki elektryczne. Oferowane przez nas urządzenia powstają z nowoczesnych i wysokogatunkowych komponentów. Nasze wciągniki elektryczne to także unikalna konstrukcja, która przekłada się na funkcjonalność tych urządzeń. Wielkim atutem naszych produktów jest również ich marka, która jest znana z najwyższej jakości narzędzi.


Aktualna oferta Orome przewiduje linowe wciągniki elektryczne o nośności od 125 do 10.000 kg, w zróżnicowanych wersjach wykonania. Są to urządzenia niezwykle solidne i funkcjonalne, a szeroka gama udźwigów, wysokości podnoszenia oraz prędkości nawijania przekłada się na ich wielką atrakcyjność. Są to wciągniki elektryczne, które w wersji od udźwigu powyżej 1000 kg posiadają w standardzie elektroniczny sensor przeciążeniowy. Sprawdzają się one doskonale w pozycjonowaniu ciężarów.


Wciągniki elektryczne dostępne za pośrednictwem Orome to doskonałe parametry techniczne i mnogość możliwości zastosowania. Warto zainwestować w sprawdzoną i niepodważalną jakość!

Tel. +48 77 417 05 06   ::   Fax +48 77 544 93 23   ::   E-mail biuro@wciagniki.info.pl