Tel. 77 417 05 06

Szybkie menu:
1. Wciągniki ręczne dźwigowo-zapadkowe
2. Wciągniki ręczne łańcuchowe
3. Przeciągarki ręczne linowe, Linociąg
4. Wciągarki ręczne linowe
5. Wciągniki linowe elektryczne budowlane
6. Wciągniki elektryczne łańcuchowe
7. Wciągarki elektryczne linowe
8. Wciągniki elektryczne linowe
9. Wciągniki elektryczne linowe do transportu ludzi
10. Wózki i uchwyty jezdne
11. Dźwigi mechaniczne

 >>> Znajdują się Państwo tutaj: Wciągarki ręczne

Wciągarki ręczne


Wciągarki ręczne to jeden z elementów asortymentu prezentowanego przez firmę Orome. Nasz sprzęt to doskonałe parametry techniczne, jakość doceniona przez grono dotychczasowych, zadowolonych Klientów oraz marka, która sama w sobie stanowi synonim najwyższej klasy. Stale dążymy do poszerzenia naszej oferty, po to, by sprostać Państwa wymaganiom i oczekiwaniom.

Nasze wciągarki ręczne to dwa zasadnicze warianty, do których zaliczają się:

  • łańcuchowe wciągarki ręczne - o nośności od 250 do 20 000 kg. Urządzenia o trwałej i wytrzymałej konstrukcji, z pełnym spektrum możliwości zastosowania (w utrzymaniu ruchu zakładów, kopalniach, pracach konstrukcyjnych, produkcji stali, przemyśle stoczniowym i innych);
  • dźwigniowo - zapadkowe wciągarki ręczne - o nośności od 250 do 6 000 kg. Urządzenia charakteryzujące się kompaktową zabudową i wielką wytrzymałością, o dużych możliwościach w zakresie zastosowania.
Orome gwarantuje produkty różnorodne, bezawaryjne i efektywne, dzięki czemu każdy Klient znajdzie rozwiązanie dostosowane bezpośrednio do indywidualnych potrzeb i preferencji. Nasze wciągarki ręczne to bezsprzeczna jakość w korzystnej cenie. Po szczegółową ofertę zapraszamy na główną stronę naszego serwisu.

Tel. +48 77 417 05 06   ::   Fax +48 77 544 93 23   ::   E-mail biuro@wciagniki.info.pl