Tel. 77 417 05 06

Szybkie menu:
1. Wciągniki ręczne dźwigowo-zapadkowe
2. Wciągniki ręczne łańcuchowe
3. Przeciągarki ręczne linowe, Linociąg
4. Wciągarki ręczne linowe
5. Wciągniki linowe elektryczne budowlane
6. Wciągniki elektryczne łańcuchowe
7. Wciągarki elektryczne linowe
8. Wciągniki elektryczne linowe
9. Wciągniki elektryczne linowe do transportu ludzi
10. Wózki i uchwyty jezdne
11. Dźwigi mechaniczne

 >>> Znajdują się Państwo tutaj: Wciągarki elektryczne

Wciągarki elektryczne


Wciągarki elektryczne stanowią jeden z elementów oferty firmy Orome. Jesteśmy marką znaną z najwyższej jakości produktów i usług, a naszym celem priorytetowym jest zaspokojenie potrzeb i oczekiwań naszych Klientów. Proponujemy Państwu nowoczesny markowy sprzęt.


Nasza oferta przewiduje łańcuchowe wciągarki elektryczne o nośności od 125 do 20000 kg. Są to urządzenia o doskonałych parametrach technicznych, co przekłada się na ich funkcjonalność i efektywność. Nasze wciągarki elektryczne charakteryzują się zwartą obudową i niewielkimi wymiarami. Te właściwości sprawiają, że nasze wciągarki elektryczne doskonale sprawdzają się w pracach montażowych w budownictwie, warsztatach, czy przemyśle lekkim.


Trwałe, uniwersalne i łatwe w obsłudze wciągarki elektryczne staną się nieocenionym urządzeniem w wielu gałęziach przemysłu. Dodatkowym atutem sprzętu oferowanych przez nas marek jest jego standardowe wzbogacenie o szereg dodatkowych funkcji i możliwości, które w przypadku innych firm składają się na wyposażenie dodatkowe.

Tel. +48 77 417 05 06   ::   Fax +48 77 544 93 23   ::   E-mail biuro@wciagniki.info.pl